The Virtual Classroom
Choose something to study
(🇵🇱 Po Polsku? Wystarczy kliknąć tutaj)
> Welcome to this taster of the Go Native Virtual Classroom. Here you'll find a number of example lesson plans that are used during our classes.
> Remember: When you become a student of Go Native, these lessons become fully interactive. You can answer questions, write notes, and receive teacher feedback.
> When you've finished exploring, take a look at our pricing structure to find out just how affordable Go Native lessons are.
> Witaj w tej próbce wirtualnej klasy Go Native. Tutaj znajdziesz kilka przykładowych planów lekcji, które są używane podczas naszych zajęć.
> Pamiętaj: Kiedy zostaniesz studentem Go Native, te lekcje stają się w pełni interaktywne. Możesz odpowiadać na pytania, robić notatki i otrzymywać opinie od nauczyciela.
> Kiedy skończysz eksplorować, przyjrzyj się naszej strukturze cenowej, aby dowiedzieć się, jak przystępne są lekcje Go Native.
Here are some of the lessons we have on offer:
Oto niektóre z lekcji, które mamy w ofercie:
In Business English Bites we look at business topics in order to dive deeper into the professional world.
Having a second language unlocks the World in so many different ways. Grab your Passport, and let's go on a journey.
Our PROnounce sessions help you master English language pronunciation norms, and feel more confident in how you sound.
In Vocab Bank + we dive much deeper into the world of words to help you meaningfully expand your range of terms and expressions.
(🇵🇱 Po Polsku? Wystarczy kliknąć tutaj)
> Go Native charges 120zł per hour (60 mins) for English lessons, but it depends on how many people are in your class as to how much you'll pay.
> If you are having a 1-on-1 lesson, then you pay 120zł per lesson.
> But if you've chosen to have lessons as a Duo (60zł), Trio (40zł) or Quad (30zł), then the price each person pays changes accordingly.
> You can create a group of your own with friends or colleagues, or request to join a suitable existing group.
> You will be billed at the beginning of each month for lessons conducted the prior month.
> You can pay via credit/debit card, PayPal or Przelewy24.
> Go Native pobiera opłatę w wysokości 120 zł za godzinę (60 minut) lekcji angielskiego, ale zależy to od liczby osób w Twojej klasie, ile właściwie zapłacisz.
> Jeśli masz lekcję indywidualną, to płacisz 120 zł za lekcję.
> Ale jeśli wybrałeś lekcje jako duet (60 zł), trio (40 zł) lub kwartet (30 zł), to cena, którą każda osoba płaci, zmienia się odpowiednio.
> Możesz utworzyć własną grupę z przyjaciółmi lub kolegami z pracy lub poprosić o dołączenie do odpowiedniej istniejącej grupy.
> Będziesz fakturowany na początku każdego miesiąca za lekcje przeprowadzone w miesiącu poprzednim.
> Możesz płacić kartą kredytową/debetową, PayPal lub Przelewy24.
Enquiries